Competitie‎ > ‎

Voorjaarscompetitie 2020 TV Mariahoeve

Hieronder vind je de indeling van de voorjaarscompetitie 2020.

Indeling voorjaarscompetitie 2020

Heb je een vraag over de voorjaarscompetitie? 
Je kan die dan het beste stellen aan een van de TC-leden die in het bezit is van een VCL certificering. Dit zijn Bart van Bleek (bart.vanbleek@gmail.com) en Ronald van Bleek (ronaldvanbleek@gmail.com)

De voorjaarsteams: (de teamcaptains staan telkens bovenaan)

Teamindeling volgens aanmelding bij de KNLTB  
 (dus nog onder voorbehoud van KNLTB goedkeuring)  
     
Vrijdagavond
Heren 1 Gemengd Dubbel 1 Gemengd Dubbel 2
Menno Vissers James Halll Paul Thewissen
Ronald van Bleek Robert Firmin Albert Bosma
Ronald van der Riet Angelique van Dam Marjolijn Ibelings
Misha van Poppel  Eveline Elderenbosch Anouk Bosma
Jacob-Hans Kingma
Jaap van Berkel
Dames Dubbel 1 Dames Dubbel 2
Katya Lenay-Hall Trudy van der Kroft
Sarah Ogston-Gray Ineke Frijters
Julia van Kessel Anne Hoins
Fiona Ros Ute Acker
Diana Swinkels
Zaterdag
Heren 1 Heren 2
Jeroen Speet Milo Hendriks
Hugo Bruggeman Ilja van Poppel
Sander van Eck Tako Heins
Norbert Bakker Tijmen Kusse
Arnold Borghart Julien van Eck
Joost Reynvaan
Heren 3 Heren 4
Maurice Melkert Jasper Honstede
Kelvin van der Helm Gijs Esseling
Wesley Foekema Barry Martijn
Bob Meuffels Christian Slot
Jorg Suderman Kesrat Sukasam
Paulo Alcarpe Christian Sugiarto
Luka Abshilava
Zaterdag
Gemengd 1 Gemengd 2
Ruben 't  Hart Jan Willem Westenbrink
Anthony Burford Ko van Doorn
Cielia Kusse Dominique van den Broek
Thomas van Empel Elke Pettinga
Myra ter Horst Mark Meijer
Aster Harder Karlijn den Harder
Gemengd 3 Gemengd 4 Gemengd 5
Heleen Kool Erol Capolat Mareline Olthof
Christian Rizzi Mathieu Simonis Szilvia Thorma
Steve Redding Anton Jelema Michael Dirksen
Ana Maria Fernandez A. Olaf de Bruin Reinier Olthof
Erica Dioguardi Saskia Gervink Ivar Grasmeijer
Dana Devincent Kim van Zundert Wouter Duijs
Brice Armel Amégankpoe Sjoerdje Smedinga Sharon Sidoel
Zaterdag
Gemengd Dubbel 1 Gemengd Dubbel 2 Gemengd Dubbel 3
Joost Vreuls Willem Keuzenkamp Herman Roebersen
Cor Verboom George Schijvens Martijn Schoonhoven
Peter Meere JanPieter van Dorp Theo Pupping
Annette Meere Paulien Uithof Marianne Hensbroek
Joleen Kooper Irma van Leeuwen Els van Rest 
Jacqueline Houtman Annie de Veer
Zaterdag
Dames 1 Dames 2 Dames 3
Annet Klijn Maan Scott Ellis Stolwijk
Leonie Zijlstra Anna Bulakorn Anne Vreeburg
Judith van Weert Thong Bai Engelaar-Puy Nikki van Zundert
Anne Marie Eijffinger Thitiya Patanasri Rianne van Poppel
Carolina Sibbing Tak Huizenga Eline Mellink
Yinman Cheng Charissa van Gemerden
Jacqueline Remmen Georgia Stoyanova
Eva Dijkema
Zaterdag
Heren 35+ 1 Heren 35+ 2
Rick Bavius Bert Elsing
Rob Bout Patrick Voogd
Bert van Angeren Piet den Dood
Wil Duyvesteijn Reinier Kleinoog
Steffen Visser Rene Winter
Sergei Gribanenkov Willem Prins
Zondag
Heren 1 Heren 2
Rob Mout David Leenders
Niels Suijker Lucas Kessler
Bart van Bleek Rik Glansbeek
Rob Hoogendoorn Patrick Klein
Wouter ten Hag
Maurice Korenblik
Lennart Lippens
Reserves:
Marieke Brugman 
Krisda Ponsa 
Paulien van Gurp