Competitie‎ > ‎

Indeling voorjaarscompetitie 2019 (onder voorbehoud)

OPROEP VOORAF: 

De volgende teams zoeken wegens onderbezetting nog een extra speler:

- Zaterdag heren 1 35+
- Zaterdag Heren 1

Heb je interesse? Neem dan even contact op met de TC door een mailtje te sturen naar tcwilhelmus@gmail.com. 


Heb je een vraag over de voorjaarscompetitie? 
Je kan die dan het beste stellen aan een van de TC-leden die in het bezit is van een VCL certificering. Dit zijn Bart van Bleek (06-52595056) en Ronald van Bleek (06-36487125). Klik hier (tcwilhelmus@gmail.com) om een van hen via het algemene mailaccount van de TC aan te schrijven.

De voorjaarsteams: (de teamcaptains staan telkens bovenaan)

De indeling van alle Wilhelmusteams is te vinden op: <de link volgt zodra de indeling op de site van de KNLTB is gepubliceerd>


VRIJDAGAVOND DUBBEL

Heren 1


Menno Vissers

Xander Bordeaux


Mischa van Poppel

Ronald v/d Riet

Jaap van Berkel
Jacob-Hans Kingma

 


ZATERDAG

Dames 1Dames 2Heren 1 35+Heren 2 35+
Marieke BrugmanEllis StolwijkRick BaviusBert Elsing
Anne Marie EijffingerNikki van ZunderdBert van AngerenReinier Kleinloog
Meike van BemmelenGeorgia StoyanovaWil DuijverstijnWillem Prins
Leonie ZijlstraMine TemurhanRob Bout René Winter
Annet KlijnAnne Vreeburg
Piet de Dood
Judith de Weert-DeckersAster Harder
Patrick Voogd
Lidewij MetzelaarKim van Zundert      
Jacqueline Remmen  


Heren 1Heren 2Heren 3
Ilja van PoppelMilo HendriksJasper van Honstede
Bob MeuffelsTako HeinsChristiaan Slot
Maurice MelkertJuliën van EckKesrat Sukasam
Wesley FoekemaTijmen KusseChristian Sugiarto
Kelvin van der HelmRoberto RosalesDmitry Shibaev

Joost ReynvaanBarry Martijn 


Gijs Esseling


Mix 1Mix 2Mix 3Mix 4
Eva DijkemaRens van HoekSander van EckCielia Kusse
Elleke PeterseJudith de GrootHeleen KoolBart Vermeulen
Jeroen SpeetDominique v/d BroekDana DevincentAnthony Burford
Arnold BorghartElke PettingaBrice AmegankpoeFabian Klever
Ruben 't HartKo van DoornSteve ReddingElise de Jongh
Romy BosmanJan-Willem WestenbroekErica DioguardiRianne van Poppel
Carolina SibbingKarlijn den HorderAna Maria Fernandez Ambres

 
 

ZONDAG

Heren 1

Rob Mout

Niels Suijker

Rob Hoogendoorn

Eelco Karthaus

Wouter ten Hag

Bart van Bleek

Maurice Koorenblik  

RESERVES

Mark Meijer (7/8)
Ronald van Bleek (8/7)
Iris Blankers (8/7)
Elise Tramper (6/6)


Speeldagen KNLTB voorjaarscompetitie 2019


Banenschema

Volgt nog.