Voorjaars- en zomercompetitie 2018

Vooraf: Heb je een vraag over de voorjaarscompetitie? 
Je kan die dan het beste stellen aan een van de TC-leden die in het bezit is van een VCL certificering. Dit zijn Eelco Karthaus (06-44991093) en Sophie Kuypers (06-11530544). Klik hier (tcwilhelmus@gmail.com) om een van hen via het algemene mailaccount van de TC aan te schrijven.

De voorjaarsteams:

VRIJDAG

Dames 1 - 2e kl.Heren 1 - 3e kl.

Marieke BrugmanMenno Vissers

Meike van BemmelenRonald van de Riet

Anne Marie EijffingerXander Bordeaux
Leonie ZijlstraJaap van Berkel

Nina BerendsenJacob-Hans Kingma
Annet KlijnMisha van Poppel
 


ZATERDAG

Dames 1 - 4e kl.Heren 1 - 4e kl.Heren 2 - 4e kl.
Cielia KusseMaurice MelkertMilo Hendriks
Karlijn den HorderBob MeuffelsTako Heins
Kim van ZundertDomien van WaesJuliën van Eck
Rianne van PoppelIlja van PoppelRoberto Rosales
Caroline SibbingWesley FoekemaJoost Reynvaan
Elise de Jongh
Tijmen Kusse
    


Mix 1 - 3e kl.Mix 2 - 4e kl.Mix 3 - 4e kl.
Renate van der ZandeDominique van den BroekSander van Eck
Tako WitloxElleke PetersBrice Armel Amegankpoe
Lindsey SpitJan-Willem WestenbrinkAnna Maria Fernandez
Jonne GrootMark MeijerSteve Redding
Rik van DijkElke PettingaErica Dioguardi
Emiel MargesKo van DoornDana de Vincent 
 

 


Heren 35+ 1 - 2e kl.Heren 35+ 2 - 2e kl.

Rick BaviusBert Elsing
Bert van AngerenPiet de Dood

Kesrat SukasamReinier Kleinoog

Wil DuyvesteinWillem Prins

Jasper van HonstedePatrick Voogd


Rene Winter
 
 

 

ZONDAG

Heren 1 - 5e kl.
Rob Mout
Rob Hoogendoorn
Niels Suijker
Wouter ten Hag
Bart van Bleek

RESERVES

Charlotte Bakermans (6/4)
Lidewij Metzelaar (5/6)
Jeroen Speet (7/7)
Eva Dijkema (7/7)
Monique van den Bos (7/7)


De zomerteams

WOENSDAGAVOND

Mix 1 - 3e klasse
Dana DeVincent
Elleke Peterse
Eva Dijkema
Ronald van Bleek
Tako Heins
Joost Reijnvaan


Speeldagen KNLTB competitie voorjaar 2018

Klik hier voor de speeldagen van de voorjaarscompetitie 2018.


Banenschema

(klik op het bovenstaande afbeelding om het schema te vergroten)